Een nieuwe kracht voor het opruimen van uw huis na brandschade

Na het verlof is Kristel bij ons gestart, een vrouwelijke versterking van ons team met vele jaren ervaring in de schoonmaaksector. Kristel helpt mee bij het opruimen van uw huis en het reinigen van de meubels en andere inboedel na brandschade.

Bij reiniging na brandschade dient echt alles gereinigd te worden met roetwerend product, niet alleen muren, plafonds en vloeren maar ook alle inboedel. Onze mensen staan in voor het zorgvuldig opruimen en reinigen van uw huis: van de meubels en de kastinhoud, tot het kleinste glaasje toe want roet zit overal.

Alle servies, potten en pannen, alles wordt zorgvuldig afgewassen. Vooral voor dit fijnere werk, de vrouwelijke finishing touch, zal Kristel een aanwinst zijn voor ons team. Het lijkt soms onbegonnen werk, maar de voldoening om de mensen te helpen na een schadegeval maakt dit een heel dankbare job.

Meer uitleg?

Wenst u zelf meer uitleg over wat Deli Clean voor u kan doen ?  Wenst u een bezoek van onze vertegenwoordiger ?

Contacteer ons

Delen